Wygrana w sparingu z Kopernikiem Poznań !!!

Mecz odbył się w zielnikach o godz  17 : 00 na naturalnej nawierzchni . Jako pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy z poznania , którzy wykorzystali błąd naszej obrony i umieścili piłkę w bramce . Po kilku minutach było już  2:1 dla polonistów , obydwie bramki zdobył Kacper Górecki . Niedługo zespół Kopernika sam wbił piłkę do swojej bramki i było już  3 : 1 . Pod koniec pierwszej połowy bramkę na 4 : 1  zdobył Michał Grześkiewicz .  W drugiej połowie wynik się długo utrzymywał , ale pod koniec meczu  swoją drugą bramkę zdobył Michał Grześkiewicz . Zawodnicy z Kopernika Poznań wywalczyli jeszcze rzut karny , który skutecznie wykorzystał jeden z ich  zawodników . Końcowy wynik spotkania to 5 : 2 .