Wygrana w sparingu z Stellą Luboń !!!

Mecz odbył się w Luboniu na boisku z naturalną nawierzchnią  o godz. 11:00 . Mecz dobrze rozpoczeli zawodnicy ze Środy , którzy jako pierwsi zdobyli bramkę po dobrej akcji i dośrodkowaniu piłka trafiła do Mateusza Stoleckiego , który be problemu pokonał bramkarza . Swoją drugą bramkę Mateusz strzelił z rzutu wolnego i po bardzo niepewnej interwencji bramkarza z Lubonia piłka wpadła do bramki . Pod koniec pierwszej połowy wynik podwyższył Michał Grześkiewicz , który mocnym strzałem w długi róg bramki ustalił wynik do przerwy na 3 : 0 dla gości . Drugą połowę lepiej zaczeli gospodarze , którzy mieli dwa sam na sam z bramkarzem jednak nie zdołali pokonać naszego bramkarza Łukasza Spychały . Dopiero udało im się to po rzucie wolnym , po którym piłkę dorzucił zawodnik ze Stelli i nasi obrońcy zaspali i wykorzystali to zawodnicy z Lubonia strzelając bramkę na 3 : 1. Do końca meczu gospodarze nie mieli juz żadnej dogodnej sytuacji natomiast poloniści strzelili dwie bramki zdobyte prze Damiana Słabikowskiego . Końcowy wynik spotkania to 5 : 1 dla Polonistów . Kolejny sparing zagrają za tydzień z Kopernikiem Poznań .